Od projektu do pierwszych zysków - z nami wkroczysz w wirtualne sfery biznesu!   Co zawiera sklep ??
 Posiadamy nowoczesne i bardzo rozbudowane wersje sklepów internetowych, które dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu są na bieżąco dostosowywane do wymogów rynku oraz potrzeb Państwa klientów. Stawiamy w szczególności na urządzenia mobilne, które z impetem wypierają stacjonarne komputery, a z których korzystają kupujący.

Gwarantując terminowe realizacje oraz kreatywne i indywidualne podejście do każdego zlecenia zawsze stawiamy na:
 • unikalne rozwiązania- bez sztampowych, szablonowych form, zawsze trafiamy w wymagania stawiane nam przez klienta i staramy się nadążać za powszechnie panującymi trendami, aby wizerunek firmy zawsze szedł z duchem czasu.
 • nowoczesne technologie- oblicze branży IT, czyli komputery stacjonarne oraz mobilne urządzenia nieustannie rozwija się, promując nowoczesne urządzenia, służące do korzystania z internetu. Nasze oprogramowanie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz darmowym aktualizacjom pozwala na bezawaryjne funkcjonowanie realizowanych przez nas sklepów internetowych.
 • wysoką jakość grafiki- Klient ma prawo widzieć co kupuje, może przyjrzeć się produktom z bliska, gdyż fotografia cyfrowa o dużej rozdzielczości daje wiarygodny obraz. Realizowane przez nas sklepy internetowe mają szansę prezentować swoje towary w najdoskonalszy sposób. Dbamy nie tylko o jakość packshotów, ale również o wzorowy wygląd szaty graficznej.
 • języki obce- strony internetowe zrozumiałe dla obcokrajowców, czyni ich potencjalnymi kupującymi. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich pragnących rozszerzać obszary sprzedaży. Nasza oferta obejmuje na życzenie tłumaczenie  treści umieszczanych na stronach sklepu internetowego na 12 najpopularniejszych języków.
 • pozycjonowanie i optymalizacja - nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na uzyskiwanie pierwszych miejsc na listach popularnych wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowane przez nas sklepy internetowe zyskują przez to ogromną popularność wśród internautów, co gwarantuje wysokie obroty promowanej przez nas firmy.
Nasza oferta obejmuje także fachowe doradztwo, dotyczące projektu i wdrażania sklepu oraz działań marketingowych, związanych z rozpoczęciem działalności handlowej w internecie.
 
Zapraszamy do współpracy wszystkich początkujących i wieloletnich przedsiębiorców, pragnących wspinać ku sukcesom w sferze przedsiębiorczości internetowej!
 

Responsive

Sklep dopasowuje się do urządzeń na jakich jest wyświetlany

Aktualizacje

Sklep posiada bezterminowy dostęp do aktualizacji  dla danej wersji sklepu. Otrzymują Państwo niezależny panel do zarządzania aktualizacjami.

Porównywarki cen

Integracja sklepu z Ceneo
 

Integracja sklepu z okazje.info
 

Integracja sklepu z Nokaut
 

Integracja sklepu z Radar
 

Integracja sklepu z Skąpiec
 

Integracja sklepu z Sklepy 24
 

Integracja sklepu z Zakupomat


Integracja z Allegro

 • Sprzedaż produktów
 • Import transakcji
 • Szablony aukcji
 • Zarządzanie aukcjami

Wersje językowe

 polski
 angielski
 niemiecki
 hiszpański
 francuski
 rosyjski
 czeski
 włoski
 portugalski
 norweski
 chiński

Istnieje możliwość dodania własnych wersji językowych

Pozycjonownie

Pozycjonowanie sklepu internetowego


Sklep przyjazny wyszukiwarkom dzięki:

 • Google sitemap
 • Przyjazne linki
 • Edycja META TAG
 • Automatyczna generacja META TAG

Płatności on-line

Pay U - system płatności dla sklepu www

 

PayPal - system płatności dla sklepu www

 

Przelewy 24 - system płatności dla sklepu on-line

 

Sofort - system płatności dla sklepu Sote

 

DotPay - system płatności dla sklepu www

 

Zakupy na raty dla sklepu internetowego Sote - Lukas Raty

 

Skrill

 

Pay By Net - Sote

Wsparcie techniczne

Pomoc techniczna sklepy internetoweKupując u nas sklep internetowy otrzymują Państwo roczną gwarancje i 90 dni pełnej pomocy technicznej


Portale społecznościowe

integracja sklepu z portalem facebook

integracja sklepu z portalem google +

integracja sklepu z portalem twitter

integracja sklepu z portalem youtube