Chcesz podnieść pozycje swojego sklepu?? zapraszamy do nas i rozpocznij pozycjonowanie swojego sklepu w wyszukiwarce google.

Pozycjonowanie sklepów internetowych w odróżnieniu od pozycjonowania stron i portali, nie może opierać się o wybór jednej, dwóch czy nawet powiedzmy pięciu fraz/słów kluczowych. Tutaj trzeba działać zdecydowanie bardziej globalnie.Dla przykładu, posiadamy sklep z elektronarzędziami który chcemy podnieść w wynikach google i zwiększyć sprzedaż produktów, w tym celu musimy rozpocząć pozycjonowanie zarówno samej głównej strony jako nazwy sklepu, podstron kategorii sklepu ( np. artykuły ogrodnicze, wiertarki, wkrętarki itp. ) oraz same produkty które bardzo często ludzie wyszukują dla porównania cen.

Nasze ponad 10 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów daje Państwu gwarancje wykonania zlecenia w sposób profesjonalny a zarazem bezpieczny dla sklepu.

W przypadku sklepów internetowych każda wycena jest wykonywana indywidualnie, w tym celu zapraszamy do kontaktu, zarówno telefonicznie jak i przez formularz kontaktowy w którym prosimy o podanie adresu sklepu oraz danych kontaktowych do siebie, my zajmiemy się resztą i skontaktujemy maksymalnie szybko przedstawiając rozwiązania które podniosą pozycje sklepu w wyszukiwarce google. 
 
Wyślij zapytanie

Wybierz plik jaki chcesz załączyć
Limit wielkości dla jednego pliku to 10.0 MB